1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

[יומן גידול] זן לא ידוע + טונדרה#2 אוטו

הנושא בפורום 'יומן גידול' פורסם ע"י psyych, ‏7/6/15.

1. psyych

psyych קנאביסט

לייקים:
    63
    אהלן
    אני אתחיל גם בשאלה , מאיפה הבאת את הבירבור הזה ?
    המנורות מפיקות אור ביחד כמו של נורת hps , הצמחים גדלים מעולה וגדולים לגילם
    המצע הוא אדמה ו15 ל זה גם גבולי
    נורות cfl בשימוש נכון יכולות להניב תוצאות מדהימות
    הקיבוע הזה על נורות נלג הוא לאוו דווקא נכון , אם יש כסף להשקיע אפשר לעשות דברים מדהימים

BlackGhost אוהב/ת את זה.
  2. mogli

mogli קנאביסט

לייקים:
    36
    אוקי אז ככה במצע אדמה גידול של זן אוטו בשום מצב לא ימלה עציץ של 10 ליטר מבכינת כמות שורשים עד סוף הפריחה..
    במיוחד לא עם הכמות תאורה של CFL שברשותך ..
    לתאורה הזו עציץ 7-10 ליטר מקסימום היה מספיק..
    ואתה לא יכול להשוות בין תוצאות של HPS/LED/CFL/UVD נכון להיום עדיין HPS still the best
    נכון יש LED למינהם שעדיין אפשרי להגיע לתוצאות ממש קרובות לHPS אבל מאוד יקר ועדיין לא ממש מספק אנשים שרגילים לתוצאות של HPS ..
    בנורות כמו CFL סורי לעולם לא ראיתי תוצאות מספקות .. T5 לצמיחה זה דבסט כן ..אבל לפריחה לא לטעמי !!

אחללה יום מקווה שהבנת אותי עכשיו ..ומצטער על השגיאות

3. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    לא נכון. תלוי מאוד בזן ובגנטיקה, יש זנים שימלאו 15 ליטר.
    לדים סיניים פחות טובים מ HPS, לדים איכותיים - טובים הרבה יותר מHPS, ראה למשל בערוץ יוטיוב הזה https://www.youtube.com/channel/UC298Mk5x2lyeatnIHEbUsqQ/videos

#23 BlackGhost, ‏18/6/15
    נערך לאחרונה ב: ‏19/6/15
  4. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    בחקלאות זנחו את נורות ה HPS כבר לפני מספר שנים. הן נחשבות לטכנולוגיה נחותה עם בעיות רבות.

צמח בגודל של קנאביס ממוצע יכול לתפוס כלי של 10 ואפילו 15 ליטר מאוד מאוד בקלות. וקנאביס עוד נחשב לצמח עם מערכת שורשים לא גדולה במיוחד.

5. psyych

psyych קנאביסט

לייקים:
    63
    אני לא צריך עובדות כאלה ואחרות
    אני אומר לך מה קורה בפועל
    בקרוב יעלו תמונות חדשות ותבין את גודל הצמח
    שוב אחזור ואגיד , הנורות שברשותי פועלות בשני ספקטרומים שונים ומפיקות לומין כמו מנורת נלג 250
    אולי רמת החדירה קטנה אבל כמות הנורות מפצה על כך

אני מרוצה ועציץ 15 ל זה גבולי

6. psyych

psyych קנאביסט

לייקים:
    63
  7. yaya

yaya קנאביסט

לייקים:
    113
    מה 5 ימים לפריחה ???

נראה טוב
    באמת מעניין לראות מה יצא מהמנורות האילו
    עד אכשיו נראה מפתיעה לטובה

8. psyych

psyych קנאביסט

לייקים:
    63
    גם אני מופתע שזה רק 5 ימים
    הוא צומח בקצב מסחרר אני מתקשה לעקוב

9. psyych

psyych קנאביסט

לייקים:
    63
    אתה גם יכל ללכת בתגובות אחורה , יש עידכון מלפני שישה ימים תראה איך הם היו

10. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533
    ניראות פצצה אחי

11. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    נראה מצויין!

12. mogli

mogli קנאביסט

לייקים:
    36
    כנראה גרמתי לאי הבנה ...הכוונה שלי הייתה למצע קוקוס מה שהוא אמר שהוא משתמש ..וכן אני עדיין עומד על זה שרוב הזנים לא ימלאו את הקלי בזמן של זן אוטו לא מעל 10 ליטר .. ואחינו אין לדים יותר טובים מHPS צא מהסרט הזה ומהר לא קיים לדים שמגעים|600\600] להספק של 90 אלך לומן ואם כבר הספיקו להוציא זה אמור לכאוב בכיס ..וכן ראיתי המון ניסויים בסרטים ולייב ..ואני עדיין במסקנה שלי האיכות של HPS עולה בכמה רמות מעל כל LED שהספקתי להתנסות ולהכיר.. כן יש בלדים כמה ++ שזה חוסך קצת בחשמל ומפחית המון בקירור החלל.. אבל בסופו של יום אני מצפה לתוצאה סופית מספקת ביחס לפעמים קודמות ובשבילי עדיין לא מצאתי משהו שיכול לשנות את דעתי...

#32 mogli, ‏22/6/15
    נערך לאחרונה ב: ‏22/6/15
  13. mogli

mogli קנאביסט

לייקים:
    36

תקשיב על טעם וריח ......... עכשיו בנוגע לאמירה המצחיקה שלך >סורי לרגע איבדתי אותך חחח טכנולוגיה נחותה? אולי המילה הנכונה ישנה אבל לא מחייב נחותה יאמצחיק זנחו לפני מספר שנים\בעיות רבות? וואלה בנאדם אנחנו חיים על אותו כוכב? תראה אין כמו ניסיון אישי ומניסיוני האישי אין סיכוי שתוכל להוציא תוצאות יותר טובות ממני אם איזה לדים שרק תבחר !!!

עכשיו כבר עניתי לבחור מקודם תשובתי בנוגע ל10 ליטר הייתה למצע קוקס זן אוטו > וכן אין סיכוי ...ולרוב אם תרצה למלות קלי מעל 15 ליטר בכל זן במצע קוקס תצטרך לפחות חודש וחצי + צמחיה מה שאומר שזנים של אוטו בקלי כזה מיותרים ........ יום ירוק )

14. psyych

psyych קנאביסט

לייקים:
    63
    היי , מי החליט שאני מגדל בקוקוס ? אני מגדל בתערובת אדמה , זה דבר ראשון

דבר שני , אני לא מסכים איתך
    נורת נל"ג אכן טכנולוגיה נחותה ביחס לled , ואני מדבר איתך על מערכת לד אמיתי אחת שמחירה לא ירד כנראה מ1200 שח
    הבעיות שמערכת הנל"ג יוצרת והעובדה שהיא רק נורה אחת לפעמים מול מאות נורות קטנות שיוצרות ספקטרום עצום בנוסף לכמות לומין לא מבוטלת
    שים לב שאנחנו לא מדברים פה על נורה מול נורה אלא על אחת מול כמה

15. mogli

mogli קנאביסט

לייקים:
    36
    ידידי אתה רשאי לא להסכים איתי ..אני אולד סקול ועדיין עומד על שלי ואין לי ספק בכלל שאני צודק ..חחחחח
    תראה תביא לי ערכת תאורה של LED 600 שמספקת לא פחות מ90 אלף לומן { בפעם האחרונה שבדקתי KAIN LED היה הכי קרוב ועדיין ממש רחוק } ודגש על צבעים וכמויות האור שHPS מספקת במיוחד לפריחה... אולי רק אז אני יסכים איתך שוואלה עשו צעד קדימה אם הלדים אבל בשום אופן לא הגיע למסקנה שHPS נחות לעומת LED היום הזה עדיין רחוק ולא מכובד לטעמי ) אחרי הכל הטכנולוגיה של הHPS שירתה אותי מעל 15 שנים ותמיד התוצאה הסופית הייתה עולה על כל תוצאות של לדים שניסיתי ראיתי וטעמתי..אתה מכובד לנסות לשנות את דעתי ..חחחחח

סורי על השגיאות

16. psyych

psyych קנאביסט

לייקים:
    63
    לא מנסה לשנות את דעתך
    אני אישית משתמש בנורות cfl בלבד
    התוצאות מדברות בעד עצמן
    יכל להיות שאני אפסיד גרם או שניים בחישוב הסופי אבל ויש אבל גדול , לפחות השתמשתי בטכנולוגיה עמידה אמינה וזולה בהרבה

17. psyych

psyych קנאביסט

לייקים:
    63
    ושוב אתה משווה מערכת 600 מול 600 כשבלד ההשוואה תתפוס אם תשווה 600 ל1000 נגיד

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!